
Джинсові вільні шорти - блакитний цвет, 34р (є розміри)
1 200 ₴
- В наявності
- Код: 00032
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джинсові вільні шорти — це зручна й універсальна модель для повсякденного гардероба. Вони мають вільний крій і подовжену довжину, що забезпечує комфорт і свободу рухів.
Модель застібається на блискавку та ґудзик, має втачний пояс з петлями для ременя, що дозволяє доповнювати образ аксесуарами.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 34 |
| Тип товару | Шорти |
| Колір | Блакитний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Джинс |
| Склад | 100% котон |
| Застібка | Блискавка |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | 34 - 34см; 36 - 36см; 38 - 38см; 40 - 40см; 42 - 42см |
| Довжина по боковому шву, см | 34 - 50см; 36 - 51см; 38 - 51см; 40 - 52см; 42 - 52см |
| Ширина по стьобах | 34 - 50см; 36 - 52см; 38 - 54см; 40 - 56см; 42 - 58см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 34 - 20см; 36 - 21см; 38 - 21см; 40 - 22см; 42 - 22см |
| Фасон | прямий |
| Склад тканини | 100% котон |
| Вид виробів | Шорті |
| Тканина | Джинс |
| Візерунок | однотонний |
| Країна | Туреччина |
| Стиль | Молодіжний |
| Розмір на фото | 34 |
| Розмір жіночого одягу | 34 |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Молния |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴




