
Спортивний костюм у техніці тай-дай з принтом Wang - темно-сірий цвет, L
1 105 ₴
- В наявності
- Код: 23175
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
А ти вже обрала стильний спортивний костюм до нового сезону? У нас для тебе є модна новинка!
У цьому комплекті світшот у стилі оверсайз прикрашений спереду принтом Wang. У виробі краї низу прямі, без манжетів. Пройми опущені, а четвертні рукави мають необроблений край.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Світшот |
| Низ | Штани |
| Колір | Темно-сірий |
| Стиль | Повсякденний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | 65% бавовна, 30% поліестер, 5% лайкра |
| Застібка | Без застібки |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 30см; M - 31см; L - 32см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 105см; M - 106см; L - 107см |
| Ширина по стьобах | S - 58см; M - 60см; L - 62см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 68см; M — 68 см; L - 69см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 54см; M - 56см; L - 58см |
| Довжина переду виробу, см | S - 68см; M — 68 см; L — 68 см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 45см; M - 46см; L - 47см |
| Фасон | вільний |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 17см; M - 17см; L — 18 см |
| Склад тканини | 65% бавовна, 30% поліестер, 5% лайкра |
| Вид виробів | Спортивний костюм |
| Тканина | Трикотаж |
| Візерунок | тай-дай |
| Країна | Туреччина |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 105 ₴







