
Спортивний костюм у техніці тай-дай з принтом Miu Miu - темно-сірий цвет, L (є розміри)
1 188 ₴
- В наявності
- Код: 23456
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
А ти вже обрала стильний спортивний костюм до нового сезону? У нас тобі є модна новинка!
У цьому комплекті світшот у стилі оверсайз прикрашений спереду написом "Miu Miu". У виробі краю низу прямі, не оброблені. Пройми опущені, а четверті рукави мають необроблений край.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Темно-сірий |
| Міжнародний розмір | L |
| Стан | Новий |
| Застібка | Без застібки |
| Застежка | Без застежки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Спортивний костюм |
| Візерунок | тай-дай |
| Довжина переду виробу, см | S - 62см; M - 62см; L - 62см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 96см; M - 97см; L - 98см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 64см; M - 64см; L - 64см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 46см; M - 46см; L - 46см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 17см; M - 17см; L - 17см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Весна |
| Склад тканини | 65% бавовна, 30% поліестер, 5% лайкра |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Трикотаж 3-нитка |
| Фасон | вільний |
| Ширина по стьобах | S - 58см; M - 60см; L - 62см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 28см; M - 29см; L - 30см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 54см; M - 56см; L - 58см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 188 ₴







