
Спортивний костюм із трикотажу з прорізом на джогерах - кавовий цвет, S
1 188 ₴
- В наявності
- Код: 22245
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мега зручний костюм, який ідеально підійде для прогулянок, відпочинку або походу по магазинах. Його цінність у вільному фасоні, який ніде не стискає і дає відчуття легкості.
Широкий світшот зі спущеною лінією плеча та рукавами середньої довжини підійде як під джинси, так і під спідниці.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Капучино |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Верх | Світшот |
| Низ | Штани |
| Країна виробник | Туреччина |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Застежка | Без застежки |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 30см; M - 32см; L - 34см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 100см; M - 101см; L - 102см |
| Ширина по стьобах | S - 60см; M - 62см; L - 64см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 63см; M - 63см; L - 63см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 54см; M - 56см; L - 58см |
| Довжина переду виробу, см | S - 67см; M — 68 см; L - 69см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 44см; M - 45см; L - 46см |
| Фасон | вільний |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 17см; M - 17см; L — 18 см |
| Склад тканини | 65% бавовна, 35% поліестер |
| Вид виробів | Спортивний костюм |
| Тканина | Трикотаж 3-нитка |
| Візерунок | однотонний |
| Країна | Туреччина |
| Стиль | спорт-шик |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 188 ₴








