
Коротке пальто з екохутра тедді на блискавц - чорний цвет, L
880 ₴
- В наявності
- Код: 10382
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коротке пальто з екохутра тедді на блискавці виконаний у ніжній м’якій фактурі, що дарує максимум тепла та затишку. Модель має комірець, який красиво тримає форму та додає виробу охайного вигляду. Вільний прямий крій забезпечує комфортну посадку та дозволяє легко поєднувати пальто з теплими светрами чи лонгслівами.
✨ ЕФЕКТ, ЯКИЙ ДАЄ ПАЛЬТО:
- виглядає об’ємно і стильно
- додає затишку
- підходить під будь-який образ
- привертає увагу
👗 Ідеально підходить для:
- щоденного носіння
- прогулянок
- міських образів
- холодної погоди
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Зима |
| Склад | 100% поліестер |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Колір хутра | Черный |
| Тип тканини | Тедді |
| Вид пальто | Коротке пальто |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 62см; M - 64см; L — 66 см |
| Довжина переду виробу, см | S - 53см; M - 53см; L - 53см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 73см; M - 74см; L - 75см |
| Фасон | з коміром |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 44см; M - 45см; L - 46см |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Вид виробів | Кардіган |
| Тканина | Плюш |
| Візерунок | однотонний |
| Країна | Туреччина |
| Стиль | базовий |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Молния |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴




