
Коротка жіноча куртка зі шкірозамінника - молочний цвет, L
2 300 ₴
- В наявності
- Код: 69235
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коротка жіноча куртка зі шкірозамінника — стильна модель із сучасним характером. Лаконічний дизайн без коміра виглядає мінімалістично та дозволяє легко комбінувати куртку з різними образами. М’яка й тонка екошкіра приємна на дотик, добре сідає по фігурі та забезпечує комфорт у носінні.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Міжнародний розмір | L |
| Вид куртки | Коротка |
| Тип тканини | Штучна шкіра |
| Склад | 55% поліуретан, 45% клей |
| Колір | Молочний |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Блискавка |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Застежка | Молния |
| Фасон піджаків і жакетів | Без коміра |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | M - 58см; L - 60см |
| Довжина переду виробу, см | M - 49см; L - 49см |
| Довжина рукава від горловини, см | M - 71см; L - 71см |
| Фасон | укорочений |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | M - 42см; L - 42см |
| Склад тканини | 55% поліуретан, 45% клей |
| Вид виробів | Куртка зі шкірозамінника |
| Тканина | Штучна шкіра |
| Візерунок | однотонний |
| Країна | Китай |
| Розмір на фото | M |
| Клас | Середній клас |
| Сезон | Демисезон |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴




