
Жіноча кофта oversize з вирізами на плечах - молочний цвет, ONE SIZE
765 ₴
- В наявності
- Код: 8023-2
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Додати модних акцентів твоїм образам допоможе ця гарна кофтинка від LUREX!
Плечові розрізи, які прикрашені ніжними ланцюжками, нікого не залишать байдужим. У моделі пройми опущені, кругла горловина йде з окантовкою в тон, а прямий низ та довгі рукави доповнені манжетами.
Такий світшот можна комбінувати зі штанами, джинсами, лосинами і навіть зі спідницями.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Молочний |
| Міжнародний розмір | One size |
| Тип тканини | Сітка |
| Вид виробу | Кофта |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по низу, см | 55 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 55 см |
| Довжина переду виробу, см | 70см |
| Довжина рукава від горловини, см | 72 см |
| Фасон | оверсайз |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 50см |
| Склад тканини | 80% віскоза, 20% поліестер |
| Вид виробів | Худі |
| Тканина | Трикотаж 2-нитка |
| Візерунок | однотонний |
| Країна | Туреччина |
| Стиль | клубний |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Сезон | Весна |
| Параметри моделі | 85*62*90 ріст 172 |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 765 ₴





