
Утеплений світшот-поло з ґудзиками - блакитний цвет, ONE SIZE
720 ₴
- В наявності
- Код: 30508
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Утеплений світшот-поло з ґудзиками виконаний у вільному крої, що забезпечує комфорт та свободу рухів. Модель має опущені пройми, які додають силуету розслабленого вигляду, а манжети на рукавах і внизу виробу допомагають зберігати тепло та підтримувати форму.
Внутрішня сторона оздоблена м’яким плюшевим начісом, який приємно гріє навіть у прохолодну погоду.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Блакитний |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид виробів | Світшот |
| Візерунок | напис |
| Довжина переду виробу, см | 55 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 76 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 47 см |
| Застежка | Ґудзики |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Міжнародний розмір | One size |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Трикотаж 3-нитка з начосом |
| Фасон | вільний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 64 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴




