
Жіноче худі на блискавці - світло-коричневий цвет, L (є розміри)
880 ₴
- В наявності
- Код: 2613
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноче худі на блискавці — універсальна й практична річ, яка поєднує комфорт і сучасний стиль. М’яка трикотажна тканина приємна до тіла та дарує відчуття затишку в будь-яку пору року. Вільний крій забезпечує свободу рухів і підходить для створення розслаблених повсякденних образів.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Худі |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | S - 62см; M - 63см; L - 64см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 71см; M - 71см; L - 72см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 46см; M - 46см; L - 47см |
| Застежка | Молния |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Міжнародний розмір | L |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 65% бавовна, 35% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Трикотаж 2-нитка |
| Фасон | з капюшоном |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 54см; M - 56см; L - 58см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴




