
Оверсайз футболка із написом - сірий цвет, ONE SIZE
757 ₴
- В наявності
- Код: 70070
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оверсайз футболка з написом — стильна та універсальна модель для повсякденного гардероба. Футболка має широкий прямий фасон, який забезпечує комфортну посадку та створює сучасний розслаблений силует.
Модель виконана в однотонному дизайні та доповнена круглою горловиною.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Сірий |
| Міжнародний розмір | One size |
| Вид виробу | Футболка |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 62 см |
| Довжина переду виробу, см | 70см |
| Довжина рукава від горловини, см | 36 см |
| Фасон | оверсайз |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 16см |
| Склад тканини | 65% бавовна, 35% поліестер |
| Вид виробів | Футболка |
| Тканина | Бавовна |
| Візерунок | напис |
| Країна | Китай |
| Стиль | Повсякденний |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Сезон | Лето |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 757 ₴




