
Жіноча куртка-бомбер зі шкірозамінника - світло-коричневий цвет, Стильний бомбер M (є розміри)
1 785 ₴
- В наявності
- Код: 230137
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця молодіжна куртка ідеально підійде для осінньо-весняного сезону, стильно завершуючи модні аутфіти з різноманітним одягом.
Бомбер пошитий зі шкірозамінника і доповнений тонкою гладкою підкладкою без утеплювача, спереду застібається на блискавку. Прямий низ та довгі рукави доповнені манжетами із трикотажу в рубчик.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Міжнародний розмір | M |
| Вид куртки | Бомбер |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 60% поліуретан, 40% поліестер |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Блискавка |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 54см; M - 56см; L - 58см |
| Довжина переду виробу, см | S - 46см; M - 47см; L - 48см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 74см; M - 74см; L - 75см |
| Фасон | укорочений |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 45см; M - 45см; L - 46см |
| Склад тканини | 60% поліуретан, 40% поліестер |
| Вид виробів | Куртка зі шкірозамінника |
| Тканина | Штучна шкіра |
| Візерунок | двокольоровий |
| Країна | Туреччина |
| Стиль | Молодіжний |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Молния |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 785 ₴




