
Класична сорочка з контрастними вставками в комплекті з майкою - салатовий цвет, ONE SIZE
1 054 ₴
- В наявності
- Код: 2651
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класична сорочка з контрастними вставками у комплекті з майкою — стильний та сучасний набір, який поєднує елегантність і комфорт. Сорочка виконана у широкому прямому крої, що забезпечує вільну посадку та створює легкий, невимушений силует. Напівпрозора тканина додає образу легкості та робить модель особливо актуальною для стильних багатошарових поєднань.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | One size |
| Вид виробу | Сорочка |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид виробів | Сорочка |
| Візерунок | інше |
| Довжина переду виробу, см | 68 см |
| Довжина по спинці, см | 72 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 73 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 44 см |
| Застежка | Ґудзики |
| Клас | Середній клас |
| Колір | салатовий |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Стиль | кежуал |
| Тканина | Бавовна |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Фасон | сорочка |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 58 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 054 ₴




