
Трикотажний жіночий гольф з драпіруванням і написами - кремовий цвет, ONE SIZE
377 ₴
- В наявності
- Код: 5927
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трикотажний жіночий гольф із драпіруванням по боках — це стильна і водночас практична річ, яка вдало поєднує сучасний дизайн та комфорт. Такий гольф чудово підходить для створення модних повсякденних образів із ноткою елегантності.
Гольф виконаний із м’якого трикотажу, який приємно прилягає до тіла, забезпечуючи комфорт протягом усього дня.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Кремовий |
| Міжнародний розмір | One size |
| Стиль | Молодіжний |
| Вид виробу | Гольф |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 41 см |
| Довжина переду виробу, см | 47 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 69 см |
| Фасон | укорочений |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 48 см |
| Склад тканини | 80% віскоза, 15% поліестер, 5% еластан |
| Вид виробів | Гольф |
| Тканина | Трикотаж |
| Візерунок | напис |
| Країна | Китай |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Сезон | Весна |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість матеріалу |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 377 ₴




