
Однотонний в'язаний светр вільного фасону - чорний цвет, ONE SIZE
720 ₴
- В наявності
- Код: 4689
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Однотонний в’язаний светр виконаний у стильному укороченому фасоні, який чудово поєднує комфорт і трендовий силует. М’яка приємна на дотик в’язка забезпечує затишок і тепло, роблячи модель ідеальною для осінньо-зимового сезону.
Светр має горловину-стійку, довгі рукави та низ виробу з еластичними манжетами, що зберігають форму й додають акуратності посадці.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Чорний |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Зима |
| Стиль | Молодіжний |
| Вид виробу | Светр |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 58 см |
| Довжина переду виробу, см | 53 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 66 см |
| Фасон | з коміром |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 42см |
| Склад тканини | 76% акрил, 24% поліестер |
| Вид виробів | Кофта |
| Тканина | В'язка |
| Візерунок | однотонний |
| Країна | Туреччина |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴




