
Жіночий тренч з поясом - темно-синій цвет, ONE SIZE
2 500 ₴
- В наявності
- Код: 31160
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий однотонний тренч із поясом — елегантна та універсальна модель для стильних міжсезонних образів. Вільний крій забезпечує комфортну посадку й дозволяє легко комбінувати тренч із різними шарами одягу.
Модель виконана з комірцем-стійкою, що додає образу стриманої вишуканості.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Плащівка |
| Склад | 100% поліестер |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 60см |
| Довжина переду виробу, см | 79см |
| Довжина рукава від горловини, см | 67 см |
| Фасон | вільний |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 39см |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Вид виробів | Куртка |
| Тканина | Плащівка |
| Візерунок | однотонний |
| Міжнародний розмір | One size |
| Країна | Китай |
| Стиль | кежуал |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴




