
Коротка однотонна вітровка з капюшоном - чорний цвет, ONE SIZE
1 326 ₴
- В наявності
- Код: 11050
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коротка однотонна вітровка з капюшоном — практична та стильна модель для мінливої погоди. Лаконічний дизайн робить її універсальною, а акуратний крій додає сучасного вигляду.
Вітровка виконана на підкладці, що забезпечує комфорт під час носіння.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид куртки | Вітровка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 100% поліестер |
| Колір | Чорний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Застібка | Блискавка |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 62 см |
| Довжина переду виробу, см | 48 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 69 см |
| Фасон | з капюшоном |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 46 см |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Вид виробів | Куртка |
| Тканина | Плащівка |
| Візерунок | однотонний |
| Міжнародний розмір | One size |
| Країна | Китай |
| Стиль | Молодіжний |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Молния |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 326 ₴




