Топ

Широкі прямі джинси з декоративними швами - чорний цвет, 38р (є розміри)
2 030 ₴
- В наявності
- Код: 5198
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Широкі прямі джинси з високою посадкою — стильна база з актуальними деталями. Однотонна модель має лаконічний вигляд і легко вписується в різні образи, а прямий широкий крій формує сучасний, подовжений силует.
Джинси застібаються на ґудзик та блискавку, оснащені функціональними кишенями спереду й ззаду.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вигляд джинсів | Прямі |
| Посадка | Завищена талія |
| Стиль | Молодіжний |
| Розмір жіночих джинсів | 38 |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Коттон |
| Застібка | Блискавка |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | 34 - 36см; 36 - 38см; 38 - 40см; 40 - 42см; 42 - 44см |
| Довжина по боковому шву, см | 34 - 105см; 36 - 106см; 38 - 107см; 40 - 108см; 42 - 109см |
| Ширина по стьобах | 34 - 54см; 36 - 56см; 38 - 58см; 40 - 60см; 42 - 62см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 34 - 75см; 36 - 76см; 38 - 77см; 40 - 78см; 42 - 79см |
| Фасон | прямий |
| Склад тканини | 100% котон |
| Вид виробів | Джинсі |
| Тканина | Джинс |
| Візерунок | однотонний |
| Країна | Туреччина |
| Розмір на фото | 34 |
| Розмір жіночого одягу | 38 |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Молния |
| Сезон | Демисезон |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 030 ₴




