
Вільний котоновий костюм із сорочки на кнопках і прямих штанів - чорний цвет, ONE SIZE
2 431 ₴
- В наявності
- Код: 93360
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вільний котоновий костюм із сорочки на кнопках і прямих штанів — комфортний та стильний комплект для повсякденного гардероба. Натуральна котонова тканина приємна до тіла й забезпечує зручність у носінні, а вільний фасон додає образу легкості та невимушеності.
Сорочка має довгі рукави та застібається на кнопки.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Кнопки |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Повсякденний |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | 36 см |
| Довжина по боковому шву, см | 110см |
| Ширина по стьобах | 66 см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 78 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 68 см |
| Довжина переду виробу, см | 82 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 76 см |
| Фасон | вільний |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 41 см |
| Склад тканини | 100% котон |
| Вид виробів | Костюм-двійка |
| Тканина | Котон |
| Візерунок | однотонний |
| Міжнародний розмір | One size |
| Країна | Китай |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Кнопки |
| Сезон | Демисезон |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 431 ₴




