
Жіночий подовжений в'язаний джемпер oversize - пудра цвет, ONE SIZE
880 ₴
- В наявності
- Код: 45311
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
З такою в'язаною кофтою оверсайз ти зможеш комбінувати не лише улюблені джинси та штани, а ще й усілякі легкі сукні та спідниці довжиною міді.
Ця модель виконана з ворсистої машинної в'язки (під овечку). М'яка пряжа нагадує улюблений плед, а оверсайз фасон допоможе відчути тепло та комфорт.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Зима |
| Вид виробу | Джемпер |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 58 см |
| Колір | Пудра |
| Довжина переду виробу, см | 65 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 69 см |
| Фасон | оверсайз |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 44 см |
| Склад тканини | 77% акрил, 23% поліестер |
| Вид виробів | Кофта |
| Тканина | В'язка |
| Візерунок | однотонний |
| Країна | Туреччина |
| Стиль | кежуал |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 89*70*95 зріст 168 |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴




