
Штани з екошкіри класичного фасону TOP20TY - світло-коричневий цвет, S (є розміри)
377 ₴
- В наявності
- Код: 27001
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штани з екошкіри – трендовий предмет одягу. який добре вписується в різні ансамблі. У модних колекціях представлено чимало цікавих рішень.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Демісезон |
| Колір | Коричневий |
| Стиль | Класичний |
| Фасон штанів | Класичні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | TOP20TY |
| Вид виробів | Штани |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | S - 106см; M - 106см; L - 107см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 77см; M - 77см; L - 78см |
| Застежка | Молния |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Стан | Нове |
| Тканина | Штучна шкіра |
| Фасон | прямий |
| Ширина по стьобах | S - 43см; M - 44см; L - 46см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 35см; M - 36см; L - 39см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 377 ₴








