
Однотонні спортивні штани із затяжками - червоний цвет, ONE SIZE
1 224 ₴
- В наявності
- Код: 31025
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Однотонні спортивні штани із затяжками — універсальна модель для комфортних повсякденних образів. Лаконічний дизайн легко поєднується з різним одягом, а зручний крій забезпечує свободу рухів.
Штани мають пояс на резинці із зав’язками, що дозволяє регулювати посадку.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Червоний |
| Сезон | Демісезон |
| Міжнародний розмір | One size |
| Застежка | Без застежки |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | 35 см |
| Довжина по боковому шву, см | 108 см |
| Ширина по стьобах | 66 см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 81 см |
| Фасон | палаццо |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Вид виробів | Штани |
| Тканина | Трикотаж 3-нитка |
| Візерунок | однотонний |
| Країна | Китай |
| Стиль | спорт-шик |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 224 ₴




