
Однотонна в'язана футболка-поло - бежевий цвет, ONE SIZE
867 ₴
- В наявності
- Код: 95050
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Однотонна в’язана футболка-поло — стильна базова модель, яка поєднує класичний дизайн і комфортну посадку. Лаконічний вигляд робить її універсальним варіантом для щоденних образів.
Модель має комірець та застібку на три ґудзики під горловиною.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Бежевий |
| Стиль | Класичний |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 40см |
| Довжина переду виробу, см | 54см |
| Довжина рукава від горловини, см | 25 см |
| Фасон | поло |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 2 см |
| Склад тканини | 50% акрил, 50% бавовна |
| Вид виробів | Футболка |
| Тканина | В'язка |
| Візерунок | однотонний |
| Міжнародний розмір | One size |
| Країна | Китай |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Ґудзики |
| Сезон | Демисезон |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 867 ₴




