
Джинси Palazzo з декоративними швами - білий цвет, L (є розміри)
1 440 ₴
- В наявності
- Код: 78989
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джинси Palazzo з декоративними швами — стильна та елегантна модель з високою посадкою, яка візуально подовжує ноги та красиво підкреслює талію. Широкі штанини формують трендовий силует palazzo, додаючи образу легкості й руху. Застібка на ґудзик і блискавку забезпечує зручну посадку та комфорт у носінні.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Білий |
| Міжнародний розмір | L |
| Вигляд джинсів | Широкі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Джинсі |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | S - 109см; M - 110см; L - 111см; XL - 111см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 74см; M - 75см; L - 76см; XL - 76см |
| Застежка | Молния |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 95% коттон, 3% поліестер, 2% віскоза |
| Стан | Нове |
| Стиль | кежуал |
| Тканина | Джинс |
| Фасон | палаццо |
| Ширина по стьобах | S - 52см; M - 53см; L - 54см; XL - 55см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 33см; M - 34см; L - 35см; XL - 38см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440 ₴




