
Жіночі джинси Palazzo широкі сині | Джинси з високою посадкою | Стильні широкі джинси 42 розмір
1 670 ₴
- В наявності
- Код: 51510
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Однотонні джинси Palazzo — стильна базова модель у трендовому широкому крої. Висока посадка красиво підкреслює талію та формує подовжений силует, а вільні штанини додають образу сучасного характеру й комфорту.
Джинси застібаються на блискавку та ґудзик, мають практичні врізні кишені спереду та накладні ззаду.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вигляд джинсів | Широкі |
| Стиль | Молодіжний |
| Розмір жіночих джинсів | 42 |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Джинс |
| Склад | 100% котон |
| Застібка | Блискавка |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | 34 - 35см; 36 - 37см; 38 - 39см; 40 - 41см; 42 - 43см |
| Довжина по боковому шву, см | 34 - 113см; 36 - 113см; 38 - 113см; 40 - 114см; 42 - 114см |
| Ширина по стьобах | 34 - 50см; 36 - 52см; 38 - 54см; 40 - 56см; 42 - 58см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 34 - 83см; 36 - 83см; 38 - 83см; 40 - 84см; 42 - 84см |
| Фасон | палаццо |
| Склад тканини | 100% котон |
| Вид виробів | Джинсі |
| Тканина | Джинс |
| Візерунок | однотонний |
| Країна | Туреччина |
| Розмір на фото | 34 |
| Розмір жіночого одягу | 42 |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Молния |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 670 ₴




