
Укорочені джинси Palazzo з акцентними кишенями - бежевий цвет, XL (є розміри)
1 241 ₴
- В наявності
- Код: 58689
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Укорочені джинси Palazzo з акцентними кишенями — стильна модель, що поєднує сучасний силует і цікаві декоративні деталі. Тонкий м’який денім приємний до тіла та забезпечує комфорт у носінні, а однотонний дизайн виглядає лаконічно та універсально.
Джинси застібаються на ґудзик і блискавку та мають врізні кишені спереду.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Бежевий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Вигляд джинсів | Укорочені |
| Тип тканини | Денім |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Джинсі |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | S - 105см; M - 105см; L - 106см; XL - 106см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 73см; M - 73см; L - 74см; XL - 74см |
| Застежка | Молния |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 95% коттон, 3% поліестер, 2% віскоза |
| Стан | Нове |
| Стиль | кежуал |
| Тканина | Котон |
| Фасон | палаццо |
| Ширина по стьобах | S - 48см; M - 50см; L - 52см; XL - 54см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 34см; M - 35см; L - 36см; XL - 37см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 241 ₴




