
Коротка джинсова куртка з комірцем - джинс цвет, ONE SIZE
1 675 ₴
- В наявності
- Код: 9822
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коротка джинсова куртка з комірцем — стильна модель для створення сучасних повсякденних образів. Напівприталений крій гарно підкреслює силует, а еластична гумка внизу виробу додає акуратної посадки та комфорту.
Модель має комірець бежевого кольору, який створює цікавий контраст із джинсовою тканиною та додає куртці оригінальності.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид куртки | Джинсова |
| Тип тканини | Джинс |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 65% котон, 35% поліестер |
| Колір | Блакитний |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Блискавка |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 58 см |
| Довжина переду виробу, см | 54см |
| Довжина рукава від горловини, см | 72 см |
| Фасон | з коміром |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 46 см |
| Склад тканини | 65% котон, 35% поліестер |
| Вид виробів | Джинсова куртка |
| Тканина | Джинс |
| Візерунок | двокольоровий |
| Міжнародний розмір | One size |
| Країна | Китай |
| Стиль | Молодіжний |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Молния |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 675 ₴




