
В'язана футболка-поло з ромбами - зелений цвет, ONE SIZE
1 012 ₴
- В наявності
- Код: 81660
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В’язана футболка-поло з ромбами — стильна модель у ретро-естетиці, яка знову на піку популярності. Фактурний візерунок у ромби додає виробу виразності та робить образ більш цікавим і продуманим, з легким акцентом на вінтажний настрій.
Модель має вільний фасон, що забезпечує комфорт і невимушену посадку.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Зелений |
| Міжнародний розмір | One size |
| Вид виробу | Футболка |
| Стиль | Молодіжний |
| Застібка | Гудзики |
| Сезон | Лето |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 42см |
| Довжина переду виробу, см | 58 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 29 см |
| Фасон | поло |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 6 см |
| Склад тканини | 50% акрил, 50% бавовна |
| Вид виробів | Футболка |
| Тканина | В'язка |
| Візерунок | ромб |
| Країна | Китай |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Ґудзики |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 012 ₴




