
Оверсайз сорочка в клітинку з накладними кишенями - коричневий цвет, ONE SIZE
1 012 ₴
- В наявності
- Код: 5040
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оверсайз сорочка в клітинку — стильна та комфортна модель для створення модних повсякденних образів. Вільний крій забезпечує зручність і додає образу трендової невимушеності.
Сорочка застібається на ґудзики та доповнена накладними кишенями спереду, що робить модель практичною.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Коричневий |
| Міжнародний розмір | One size |
| Вид виробу | Сорочка |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 72 см |
| Довжина переду виробу, см | 76 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 82 см |
| Фасон | сорочка |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 47 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Вид виробів | Сорочка |
| Тканина | Бавовна |
| Довжина по спинці, см | 81 см |
| Візерунок | клітина |
| Країна | Китай |
| Стиль | кежуал |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Ґудзики |
| Сезон | Демисезон |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 012 ₴




