
Класичний прямий однотонний піджак - чорний цвет, L (є розміри)
1 564 ₴
- В наявності
- Код: 122600
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класичний прямий однотонний піджак — універсальна модель, що стане основою стильного гардеробу. Лаконічний дизайн і стриманий крій роблять його актуальним як для ділових, так і для повсякденних образів.
Піджак має прямий силует і класичний комірець, що підкреслює елегантність моделі.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Чорний |
| Міжнародний розмір | L |
| Стиль | Класичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Жакет |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | M - 70см; L - 72см |
| Довжина рукава від горловини, см | M - 72см; L - 73см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | M - 43см; L - 43см |
| Застежка | Ґудзики |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | M |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 60% бавовна, 40% поліестер |
| Стан | Нове |
| Тканина | Костюмна тканинна |
| Фасон | прямий |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | M - 55см; L - 57см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 564 ₴




