
Жіноча футболка з вишитим написом і перлами - бежевий цвет, ONE SIZE
740 ₴
- В наявності
- Код: 1148
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча футболка з вишитим написом і перлами — елегантна інтерпретація базової моделі з витонченим акцентом. Лаконічний дизайн поєднується з делікатним декором, додаючи образу жіночності та легкого шику.
Футболка має прямий приталений крій, що красиво підкреслює силует.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Бежевий |
| Міжнародний розмір | One size |
| Стиль | Романтичний |
| Вид виробу | Футболка |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 43см |
| Довжина переду виробу, см | 52 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 27 см |
| Фасон | приталений |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 6 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Вид виробів | Футболка |
| Тканина | Трикотаж |
| Візерунок | напис |
| Країна | Китай |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Сезон | Лето |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴




