
Коротка сорочка на затяжках у комлекті з майкою - молочний цвет, ONE SIZE
1 284 ₴
- В наявності
- Код: 2690
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коротка сорочка на затяжках у комплекті з майкою — стильний та сучасний набір, що ідеально підходить для створення багатошарових образів. Лаконічний однотонний дизайн виглядає свіжо та універсально, а поєднання сорочки з майкою додає образу завершеності.
Сорочка має укорочений фасон із класичним комірцем і застібається на ґудзики.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Молочний |
| Міжнародний розмір | One size |
| Застібка | Гудзики |
| Вид виробу | Сорочка |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина по боковому шву, см | 30см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 60см |
| Довжина переду виробу, см | 51 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 70см |
| Фасон | сорочка |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 42см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Вид виробів | Костюм-двійка |
| Тканина | Бавовна |
| Візерунок | однотонний |
| Країна | Китай |
| Стиль | кежуал |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Ґудзики |
| Сезон | Демисезон |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 284 ₴




