
Спортивний костюм з коротким худі та прямими штанами - сірий цвет, M
2 340 ₴
- В наявності
- Код: 88365
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спортивний костюм з коротким худі та прямими штанами виконаний у вільному фасоні та ідеально підходить для комфортних повсякденних образів. Модель без начосу, з легкої та приємної до тіла тканини, що забезпечує зручність протягом усього дня. Коротке худі з капюшоном доповнене затяжками внизу, завдяки яким можна регулювати посадку та створювати різний силует.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Домашній |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Худі |
| Низ | Штани |
| Колір | Сірий |
| Стиль | Класичний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Склад | 100% бавовна |
| Фасон рукава | Довгий |
| Застібка | Блискавка |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 34см; M - 36см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 114см; M - 115см |
| Ширина по стьобах | S - 56см; M - 58см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 76см; M - 77см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 56см; M - 58см |
| Довжина переду виробу, см | S - 34см; M - 36см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 73см; M - 75см |
| Фасон | з капюшоном |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 47см; M - 49см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Вид виробів | Спортивний костюм |
| Тканина | Трикотаж 3-нитка |
| Візерунок | двокольоровий |
| Країна | Китай |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Молния |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 340 ₴




