
Сарафан на одній бретелі з прошви - білий цвет, 42р (є розміри)
720 ₴
- В наявності
- Код: 75640
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міді-сарафан із прошви на одне плече — стильна й актуальна модель, що залишається трендом нового сезону. Виготовлений із легкої, дихаючої тканини, приємної до тіла, з м’якою підкладкою для додаткового комфорту.
Особливістю цього сарафана є оригінальна асиметрична горловина та пара тонких бретелей, розташованих на правому плечі.
На спинці вшита еластична вставка, яка забезпечує надійну фіксацію та зручну посадку. Поділ виробу оздоблений романтичним воланом, що додає жіночності й легкості образу.
Такий сарафан чудово комбінується з легкою сорочкою — створюючи стильний багатошаровий образ для прохолодніших літніх вечорів або для більш стриманих виходів.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Сарафан |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Сітка |
| Фасон сукні | А-силует |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Обхват талії | 55 см |
| Обхват грудей | 41 см |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Літо |
| Фасон вирізу горловини | Асиметричний |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Склад | 97% поліестер, 3% еластан |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Застежка | Без застежки |
| Розмір жіночого одягу | 42 |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | 36 - 49см; 38 - 51см; 40 - 53см; 42 - 55см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 36 - 33см; 38 - 37см; 40 - 39см; 42 - 41см |
| Довжина переду виробу, см | 36 - 96см; 38 - 97см; 40 - 98см; 42 - 99см |
| Фасон | А-силує |
| Склад тканини | 97% поліестер, 3% еластан |
| Вид виробів | Сарафан |
| Тканина | Прошва |
| Візерунок | вишивка гладдю |
| Розмір на фото | 36 |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Тип | Бретелі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴




