
Шорти жіночі домашні, колір персиковий, 238R57818
231 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності
- Код: 238R57818
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S/M |
| Довжина виробу | 38 см |
| Напівобхват стегон | 54 см |
| Напівобхват пояса | 34 см |
| Довжина по внутрішньому шву | 13 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Склад | 95% хлопок, 5% лайкра |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| В комплект входить | Шорти |
| Вид виробу | Шорти |
Інформація для замовлення
- Ціна: 231 ₴




