
Шорти жіночі з принтом, колір жовтий, 238R7164-2
231 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності
- Код: 238R7164-2
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S-M |
| Довжина виробу | 29 см |
| Напівобхват стегон | 52 см |
| Напівобхват пояса | 31 см |
| Довжина по внутрішньому шву | 6 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Склад | 98% хлопок, 2% спандекс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Колір | Жовтий |
| Тип товару | Шорти |
Інформація для замовлення
- Ціна: 231 ₴




