
Шорти жіночі класичні з манжетом, колір пудровий, 214R833
197 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності
- Код: 214R833
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S-M |
| Довжина виробу | 36 см |
| Напівобхват стегон | 49 см |
| Напівобхват пояса | 33 см |
| Довжина по внутрішньому шву | 9 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Склад | 95% хлопок, 5 % эластан |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Пудровий |
| Тип товару | Шорти |
Інформація для замовлення
- Ціна: 197 ₴




