
Леопардовий сарафан на бретелях із оголеною спиною - коричневий цвет, L (є розміри)
624 ₴
- В наявності
- Код: 4675
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виглядати елегантно та насолоджуватися легкістю та повною свободою рухів у новому сезоні тобі допоможе цей модний сарафан, прикрашений леопардовим візерунком.
Сарафан, прямого силуету, йде з прямими краями внизу і з тонкою підкладкою всередині. Модель зверху йде на тонких бретелях-резинках.
Оголена спинка надає образу додаткової сексуальності і робить цей сарафан ідеальним вибором для літніх вечірок та особливих заходів.
Це сарафан стане чудовою альтернативою літнім сукням
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Сарафан |
| Міжнародний розмір | L |
| Колір | Коричневий |
| Тип тканини | Сітка |
| Обхват стегон | 44 см |
| Обхват талії | 34 см |
| Обхват грудей | 44 см |
| Стиль | Family Look |
| Сезон | Літо |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Склад | 90% поліестер, 10% бавовна |
| Візерунки і принти | Леопардовий принт |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 40см; M - 42см; L - 44см |
| Ширина по стьобах | S - 40см; M - 42см; L - 44см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 30см; M - 32см; L - 34см |
| Довжина виробу, см | S - 137см; M - 138см; L - 139см |
| Фасон | прямий |
| Тип | Бретелі |
| Склад тканини | 90% поліестер, 10% бавовну |
| Тканина | Сітка |
| Візерунок | леопардовий |
| Країна | Туреччина |
| Розмір на фото | М |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 89*70*95 зріст 168 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 624 ₴





