
Гольф жіночий однотонний в рубчик, колір сливовий, 214R332
219 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності
- Код: 214R332
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S-M |
| Довжина виробу | 56 см |
| Довжина рукава (см) | 55 см |
| Напівобхват грудей | 40 см |
| Ширина плечей | 36 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Застібка | Без застібки |
| Склад | 95% хлопок, 5% лайкра |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Бавовна |
| Вид виробу | Гольф |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219 ₴




