
Довгий сарафан із відкритою спиною - бордо цвет, S (є розміри)
480 ₴
- В наявності
- Код: 2453
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У такому ніжному сарафані з абстрактним візерунком твоє літо буде стильним та максимально комфортним. В нього неможливо не закохатися!
Модель зверху йде на тонких бретелях, які ззаду протягуються крізь петлі і зав'язуються по центру, дозволяючи регулювати посадку виробу. Сарафан, розкльошений від грудей, йде з прямим низом.
Ліф відрізний, з підкладкою, по центру прикрашений трьома ґудзиками.
Цей сарафан стане чудовою альтернативою літнім сукням, швидше замовляй!
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Сарафан |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Бордовий |
| Тип тканини | Сітка |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Літо |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Склад | 100% поліестер |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Довжина сукні | Довге / макси |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 37см; M - 38см; L - 39см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 110см; M - 110см; L - 110см |
| Ширина по стьобах | S - 49см; M - 50см; L - 51см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 38см; M - 39см; L - 40см |
| Фасон | максі |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Вид виробів | Сарафан |
| Тканина | Штучний шовк |
| Візерунок | абстракція |
| Країна | Туреччина |
| Розмір на фото | S |
| Застежка | Зав'язки |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴






