
Туніка жіноча однотонна велюрова, колір зелений, 257R338
579 ₴
- В наявності
- Код: 257R338
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | L-XL |
| Довжина виробу | 94 см |
| Довжина рукава (см) | 58 см |
| Напівобхват стегон | 56 см |
| Напівобхват грудей | 54 см |
| Напівобхват пояса | 52 см |
| Ширина плечей | 42 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Склад | 80% хлопок, 20% полиэстер |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Велюр |
| Вид виробу | Туніка |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 579 ₴





