
Літній сарафан із відкритою спиною рожевий, Жіночий стильний сарафан на літо, Ніжна сукня M (є розміри)
720 ₴
- В наявності
- Код: 02534
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
З таким красивим жіночим сарафаном кожна твоя подія буде особливою!
У моделі з глибоким декольте тонкі бретелі йдуть без регулювання довжини. Лінію грудей підкреслює фігурний шов. Низ виробу прямий, спинка відкрита. Ти можеш поєднувати цей модний сарафан не тільки із взуттям на підборах та яскравими прикрасами, а ще й з черевиками на шнурівці та об'ємним светром. Оформляй замовлення прямо зараз та створювай свій fashion look!
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Сарафан |
| Міжнародний розмір | M |
| Колір | Рожевий |
| Тип тканини | Сітка |
| Обхват стегон | 63 см |
| Обхват талії | 39 см |
| Обхват грудей | 38 см |
| Стиль | Family Look |
| Сезон | Літо |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Склад | 50% кетен, 50% поліестер |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴







