
Футболка з контрастними швами та вишитим серцем - темно-синій цвет, S
400 ₴
- В наявності
- Код: 8072
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футболка з контрастними швами та вишитим серцем – стильний і сучасний вибір для тих, хто любить оригінальні деталі.
Модель має прямий крій та прямий низ, що забезпечує комфортну посадку. Кругла горловина доповнює класичний силует.
Особливістю цієї футболки є контрастні виворітні шви, які проходять по всьому виробу. Спереду розташоване вишите серце, що додає моделі витонченості та ніжного акценту.
Ця футболка легко комбінується зі спідницями, джинсами або шортами, ідеально підходить для створення трендових casual-образів.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват грудей | 44 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Темно-синій |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | 100% бавовна |
| Стиль | Романтичний |
| Застібка | Без застібки |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 44см; M - 46см; L - 48см |
| Довжина переду виробу, см | S - 47см; M - 49см; L - 51см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 27см; M - 28см; L - 29см |
| Фасон | укорочений |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 5см; M - 6см; L - 6см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Вид виробів | Футболка |
| Тканина | Трикотаж |
| Візерунок | інше |
| Країна | Туреччина |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Сезон | Лето |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴




