
Однотонні джинси-кльош з бахромою внизу - молочний цвет, 42р (є розміри)
1 795 ₴
- В наявності
- Код: 251600
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Однотонні джинси-кльош з бахромою внизу — стильна модель із трендовим ретро-настроєм, яка додає образу витонченості та динаміки. Бахрома по низу виступає акцентною деталлю, роблячи джинси більш виразними та сучасними.
Джинси приталені по фігурі та розкльошуються від коліна, створюючи елегантний силует.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Блискавка |
| Стиль | Молодіжний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Джинсі |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | 34 - 111см; 36 - 112см; 38 - 113см; 40 - 114см; 42 - 115см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 34 - 84см; 36 - 85см; 38 - 86см; 40 - 87см; 42 - 88см |
| Застежка | Молния |
| Клас | Середній клас |
| Колір | Молочний |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 89*60*90 ріст 173 |
| Розмір жіночого одягу | 42 |
| Розмір на фото | 36 |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 98% поліестер, 2% еластан |
| Стан | Нове |
| Тканина | Джинс |
| Фасон | клеш |
| Ширина по стьобах | 34 - 44см; 36 - 45см; 38 - 46см; 40 - 47см; 42 - 48см |
| Ширина по талії/поясу, см | 34 - 32см; 36 - 34см; 38 - 36см; 40 - 38см; 42 - 40см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 795 ₴




