
Літній костюм із блузи на одне плече та прямої спідниці на запах - білий цвет, ONE SIZE
1 955 ₴
- В наявності
- Код: 1812
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Літній костюм із блузи на одне плече та прямої спідниці на запах — це ефектне стильне рішення для жіночних і сучасних образів. Асиметричний крій додає виразності, а вишивка на тканині створює делікатний акцент і підкреслює індивідуальність.
Блуза коротка, на одне плече, з підкладкою та резинкою внизу, що забезпечує комфортну посадку і красиво фіксується по фігурі.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Сезон | Літо |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | 39см |
| Довжина по боковому шву, см | 93см |
| Ширина по стьобах | 53 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 46 см |
| Довжина переду виробу, см | 45 см |
| Фасон | вільний |
| Склад тканини | 75% віскоза, 20% поліестер, 5% еластан |
| Вид виробів | Костюм-двійка |
| Тканина | Віскоза |
| Візерунок | інше |
| Міжнародний розмір | One size |
| Країна | Китай |
| Стиль | пляжний |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Зав'язки |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 955 ₴




