
Однотонний легкий костюм із блузи та прямих штанів - пудра цвет, ONE SIZE
1 105 ₴
- В наявності
- Код: 66062
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Однотонний легкий костюм із блузи та прямих штанів — це витончене стильне рішення для сучасних і жіночних образів. Легка тканина додає повітряності, а мінімалістичний дизайн робить комплект універсальним як для повсякденних виходів, так і для більш особливих подій.
Блуза має застібку на блискавку на спині та драпірування з боків, що красиво підкреслює силует і додає м’якості лініям.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Пудра |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Класичний |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | 35 см |
| Довжина по боковому шву, см | 107 см |
| Ширина по стьобах | 66 см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 76 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 46 см |
| Довжина переду виробу, см | 68 см |
| Фасон | вільний |
| Склад тканини | 80% поліестер, 20% бавовна |
| Вид виробів | Костюм-двійка |
| Тканина | Жакард |
| Візерунок | однотонний |
| Міжнародний розмір | One size |
| Країна | Китай |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Молния |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 105 ₴




