
Літній однотонний костюм із вільної сорочки та шортів - сірий цвет, ONE SIZE
1 345 ₴
- В наявності
- Код: 8460
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Літній однотонний костюм із вільної сорочки та шортів — це легкий і практичний варіант для спекотних днів. Тонка повітряна тканина створює відчуття комфорту, а мінімалістичний дизайн легко вписується в сучасний гардероб.
Сорочка застібається на ґудзики та має подовжену спинку, що красиво виглядає як навипуск, так і в заправленому варіанті.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Сірий |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Повсякденний |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | 37 см |
| Довжина по боковому шву, см | 39см |
| Ширина по стьобах | 64 см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 10см |
| Довжина переду виробу, см | 60см |
| Довжина рукава від горловини, см | 73 см |
| Фасон | вільний |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 29 см |
| Склад тканини | 100% віскоза |
| Вид виробів | Костюм-двійка |
| Тканина | Сатін |
| Довжина по спинці, см | 65 см |
| Візерунок | однотонний |
| Міжнародний розмір | One size |
| Країна | Китай |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Ґудзики |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 345 ₴




