
Жіночий костюм із блузи та шортів з вишивкою - кремовий цвет, ONE SIZE
1 965 ₴
- В наявності
- Код: 66071
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий костюм із блузи та шортів з вишивкою — це виразний варіант для стильних літніх образів. Декор бісером додає делікатного блиску та підкреслює характер моделі, роблячи її помітною, але водночас витонченою.
Блуза застібається на ґудзики, доповнена поясом, що дозволяє підкреслити талію.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Гудзики |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Класичний |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | 33 см |
| Довжина по боковому шву, см | 44 см |
| Ширина по стьобах | 68 см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 16см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 60см |
| Колір | Кремовий |
| Довжина переду виробу, см | 75см |
| Довжина рукава від горловини, см | 30см |
| Фасон | вільний |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 2 см |
| Склад тканини | 80% віскоза, 20% поліестер |
| Вид виробів | Костюм-двійка |
| Тканина | Віскоза |
| Візерунок | однотонний |
| Міжнародний розмір | One size |
| Країна | Китай |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Ґудзики |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 965 ₴




