
Котонова вітровка зі вставками з еко-шкіри - коричневий цвет, ONE SIZE
2 070 ₴
- В наявності
- Код: 51025
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Котонова вітровка зі вставками з екошкіри — стильна та практична модель для міжсезоння, яка поєднує комфорт і сучасний дизайн. Виріб має вільний прямий крій та вкорочену довжину, що виглядає актуально й легко вписується в повсякденний гардероб. Опущені пройми додають розслабленості силуету, а щільний котон добре тримає форму.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Тип тканини | Еко-шкіра |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 63 см |
| Довжина переду виробу, см | 50см |
| Довжина рукава від горловини, см | 70см |
| Фасон | з коміром |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 44 см |
| Склад тканини | 100% котон |
| Вид виробів | Куртка |
| Тканина | Котон |
| Візерунок | двокольоровий |
| Міжнародний розмір | One size |
| Країна | Китай |
| Стиль | Молодіжний |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Молния |
| Сезон | Демисезон |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 070 ₴




