
Довгий сарафан із резинками на грудях - білий з чорним цвет, L (є розміри)
624 ₴
- В наявності
- Код: 25658
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Довгі сукні і сарафани - хіт цього літа! Ця модель від LUREX підкорить твоє серце не лише своїм трендовим фасоном, а й легкою та натуральною тканиною.
Модний сарафан йде на тонких бретелях без регулювання довжини і зверху зібраний на безліч тонких резинок, вшитих по колу. Від грудей виріб плавно розширений.
Низ прямий, а в бічних швах присутні прорізні кишені. Спідниця сарафана має підкладку, яка не дозволяє виробу просвічуватись.
Створюй стильні та комфортні образи на всі випадки життя
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Сарафан |
| Міжнародний розмір | L |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон сукні | А-силует |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Літо |
| Склад | 60% бавовна, 40% поліестер |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина переду виробу, см | S - 130см; M - 131см; L - 132см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 33см; M - 35см; L - 37см |
| Ширина по стьобах | S - 78см; M - 79см; L - 80см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 112см; M - 112см; L - 112см |
| Фасон | А-силує |
| Склад тканини | 60% бавовна, 40% поліестер |
| Вид виробів | Сарафан |
| Тканина | Бавовна |
| Візерунок | двокольоровий |
| Країна | Туреччина |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 624 ₴







