
Спортивний костюм із худі та спідницею плісе - рожевий цвет, M (є розміри)
2 010 ₴
- В наявності
- Код: 91622
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спортивний костюм із худі та спідницею плісе — це сучасний варіант для комфортних і водночас стильних образів. Поєднання спортивного верху та жіночного низу створює цікавий контраст і додає образу динаміки.
Худі короткого крою на блискавці має комірець-поло, врізні кишені спереду та манжети на рукавах і по низу виробу, що забезпечує зручну посадку і акуратний вигляд.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Рожевий |
| Міжнародний розмір | M |
| Застібка | Блискавка |
| Сезон | Демисезон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Костюм-двійка |
| Візерунок | напис |
| Довжина переду виробу, см | S - 43см; M - 45см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 36см; M - 37см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 68см; M - 70см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 43см; M - 45см |
| Застежка | Молния |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Трикотаж 2-нитка |
| Фасон | укорочений |
| Ширина по стьобах | S - 52см; M - 54см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 35см; M - 36см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 56см; M - 60см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 010 ₴




